Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Статті

Асортимент Fastmount - рішення для будь-якої панелі

Компанія Fastmount® Ltd– це сімейне підприємство, яке розпочало свою історію в м Окленд (Нова Зеландія) більше п'ятнадцяти років тому. Знаходиться в північній частині Нової Зеландії, і є третім в світі за рівнем якості життя, Окленд відомий ще як «місто вітрил», так, як значна частина місцевих жителів захоплюється морською навігацією.

Засновник підприємства, Грегг Келлі, займався внутрішньою обробкою супер яхт. Згодом він прийшов до розуміння, що в галузі існує велика потреба в новій системі кріплення матеріалів, системі, яка має виняткові характеристики для морського сектора. Така система вимагала б точного і надійного позиціювання панелей, запобігання їх провисання і падіння, а також могла скоротити час для їх монтажу.

Рішення було знайдено спільно з дизайнером і інженером Роном Хенлі. Так з'явилася система кріпления панелей Fastmount, яку сьогодні використовують понад 500 верфей в більш ніж 40 країнах. Її виняткові характеристики залучили компанії в авіаційної, архітектурної, інтер'єрної, розважальної галузях, дозволивши реалізовувати найсміливіші дизайнерські задуми. Як кажуть про своїх рішеннях самі творці

«Зона застосування стяжок Fastmount обмежена тільки вашою фантазією і здоровим глуздом!»

На сьогоднішній день продукція Fastmount визнана в усьому світі і відзначена престижними міжнародними преміями в галузі дизайну, проектування та інженерії. Компанія безперервно удосконалює свої продукти, шукає кращі рішення і встановлює передові стандарти для своєї відрости.

Ключові переваги:

⇛ Широкий вибір рішень дозволяє працювати з полотнами різної товщини − стандартними, тонкими і надтонкими.
⇛ Точне позиціювання і швидкий, простий монтаж.
⇛ Кріплення мають приховану фіксацію, не ушкоджують панелі і не видно зовні.
⇛ Монтаж може проводитися на фінішній стадії ремонту − в процесі оздоблювальних робіт.
⇛ Декілька способів кріплення: різьбове, гвинтове і кріплення на клей.
⇛ Можливість використання на вигнутих конструкціях.
⇛ Можливість багаторазового зняття і встановлення.
⇛ Сумісність з ЧПУ.
⇛ Запобігання пошкодження панелей – встановлення на останніх етапах будівництва.
⇛ Наявність металевих вогнестійких стягувань дає можливість виконувати рішення в громадському просторі.

Складська програма МТ представлена основними серіями продукції:

Серія PC (стягування стандарт)
Найширший асортимент кріплень для різних типів панелей на бетон і гіпсокартон, не вимагає додаткового каркаса. Ідеально підходить для монтажу стінових і стельових панелей, де відстань між підставою і панеллю не потрібно зводити до мінімуму. Чоловічі і жіночі кліпси взаємозамінні. Навантаження від 5 – до 15 кг на комплект.
Області застосування: стінові і стельові панелі, акустичні панелі, збірні панелі і спинки сидінь.

Серія LP (низькопрофільні стяжки)
Низькопрофільні стяжки ідеально підходять для монтажу стінових панелей на вигнуті поверхні, а також на гіпсокартон, МДФ або пінопласт. Різноманітні варіанти монтажу для основ, товщиною від 10 мм, і панелей від 6 мм. Навантаження 15 кг на комплект.
Поширене застосування: встановлення декоративних стінових панелей на гіпсокартон, вигнутих панелей на вигнуті стіни і панелей без обивки на стіни.

Серія VL (зверхнизькопрофільні стяжки)
Застосовуються, коли необхідний мінімальний зазор (до 3 мм) між панеллю і підставою. Підходять для кріплення тонких стінових панелей і облицювань, для встановлення не потрібні спеціальні інструменти, є сертифікована вогнестійка версія. Навантаження 5 і 10 кг на комплект.
Області застосування: тонкі фанерні панелі з обшивкою, вивіски, алюмінієві стільникові панелі.


Серія МС (серія Metal)

Рекомендується для більш важких умов експлуатації, де потрібна міцне приховане кріплення з властивою металу вогнестійкістю. Наприклад, в громадських приміщеннях. Витримує високі температури, забезпечує звуків і віброізоляцію. Навантаження 5 і 10 кг на комплект.

Області застосування: важкі стінові і стельові панелі, вогнестійкі панелі, металеві панелі.

Серія TC (текстиль)

Текстильна лінійка призначена для кріплення м'яких тканин до тканин і твердих поверхонь як всередині, так і зовні приміщень за допомогою наборів кліпс, що витримують навантаження 26 і 32 кг.

Області застосування: яхтинг (фіксують шезлонги, зовнішні і внутрішні подушки, основи сидінь), а також для використання текстилю в меблелі і інтер'єрах громадських місць.

Купити стяжки Fastmount, які призначені для багаторазової фіксації панелей з різних матеріалів, млжна зі складу в Києві. Ця унікальна система монтажу панелей дозволяє легко їх знімати, міняти і пересувати в будь-якій послідовності. Завдяки своїм ключовим характеристикам продукцію можна використовувати як в дизайні житлових інтер'єрів, так і в громадських просторах, а також - при виробництві м'яких меблів.

На сьогоднішній день якість стяжок Fastmount оцінили не тільки меблевики, а й великі меблеві фабрики, такі як MERX, Elio, Стерх і др.

Чому варто купувати у нас приховану систему кріплення Fastmount?

- Гарантія якості наданої продукції;
- Можливість придбання системи оптом зі складу;
- Доставка здійснюється по Києву та Київській обл.


Щоб дізнатися актуальні ціни і знижки: зв'яжіться з нашим менеджером по контактам або через "зворотній зв'язок".

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти