Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Наші новини

Caimi: Master Universal + Screen Flex

Компанія ПП «ВКФ» «Меблеві Технології» представляє італійського виробника аксесуарів для меблів Caimi Export, продукція якої визнана в багатьох країнах світу з 1964 року. Особливий інтерес серед продуктів компанії Caimi Export викликали розсувні системи, використання яких надає шафам сучасний вигляд і італійську якість. В якості матеріалу для фасадів можливе використання плитних матеріалів, - ДСП, МДФ, акрилові плити та ін., І також скло, - фарбоване скло, лакофарбоване, дзеркало. Наявність горизонтального профілю дає можливість комбінувати фасади, створювати декоративні горизонтальні і вертикальні вставки. Робота механізмів Caimi Export - плавна і безшумна. Системи обладнані доводчиками і стопорами.


Система Master Universal - італійська навісна розсувна система.

Технічні характеристики:

  • товщина дверей 18-50 мм;
  • вага дверей до 50 і до 100 кг;
  • зазор між підлогою і дверима 33 мм.

Для дверей використовується плитний матеріал (ДСП, МДФ, акрилові плити), а також алюмінієві профіля Screen Flex.Біла шафа-купе з навісною системою Master Universal, фасад: фарбований МДФ.
Шафа-купе з навісною системою Master Universal, фасад: ДСП

Схема конструктива шафи

Серия Screen Flex являє собою навісну систему для комбінованих фасадів і фасадів зі скла. Основні ходові механізми розташовані на даху шафи, і направляючий механізм - під цокольною плитою. Тому каркас шафи повинен бути спроектований і розрахований під навантаження дверей.

Особливу увагу привертає тонкий профіль, видима частина якого близько 6 мм. Цей профіль дозволяє комбінувати, стикувати скло і плитні матеріали (ДСП, МДФ. Акрилові плити та ін.). Таким чином, Ви отримуєте унікальний дизайн шафи-купе: з горизонтальними або вертикальними вставками, з'єднання скла і дерева, комбінації декількох фактур і кольорів.

Колір системи: алюміній анодований; чорний.

Для дверей використовується скло і плитні матеріали (ДСП, МДФ, акрилові плити та ін.) В алюмінієвому профілі.

Шафа-купе з навісною системою Screen Flex, фасад: дзеркало бронза з піскоструменевою обробкоюШафа-купе з навісною системою Screen Flex, фасад: дзеркало, горизонтальна вставка ДСП

МТ – 20 років партнерства

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти