Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Статті

Що потрібно знати про цоколі для кухні?

Кухонний цоколь є функціональним і водночас декоративним елементом в інтер'єрі.

Він заповнює проміжок між тумбами та підлогою, закриваючи ніжки та кріплення, та поєднує меблевий корпус у єдиний комплекс, як за стилем, так і за призначенням та функціональністю.

Завдяки варіантам оздоблень та матеріалів може використовуватись для меблів різних стилів – от классики до модерна.

Цоколь для кухні буває двох видів: готовий, фабричний (з пластику чи алюмінію) або виготовлений із ДСП, МДФ, масиву дерева. Спосіб встановлення у них ідентичний.

Основними перевагами фабричного цоколя є:

◾ Велика стійкість до механічних впливів та вологи, що для кухні дуже важливо.
◾ Різні види оздоблень, які добре поєднуються з побутовою технікою та іншими елементами кухні.
◾ Такі цоколі просто монтуються і так само легко знімаються.
◾ Дизайн цоколів може бути різним, що дозволяє використовувати їх для кухонь будь-якого стилю.

Комплектуються різними аксесуарами: радіусними, з'єднувальними елементами та кутами, що дозволяють приховати стики під час встановлення. Як додатковий аксесуар можна розглядати вентиляційні решітки різних декорів.

Головними характеристиками такого цоколя є матеріал (алюміній або ПВХ) та висота. Як правило, висота цоколя визначається висотою ніжок, яка може бути від 40 – до 150 мм.

В асортименті компанії Меблеві технології представлені як металеві, так і пластикові цоколі з різними варіантами покриттів від двох найвідоміших італійських брендів., — Volpato та Ossicolor.

Компанія Volpato виробляє широкий асортимент цоколів будь-якої необхідної висоти. Вони виготовлені з пластику або алюмінієвого сплаву та забезпечені м'яким ущільнювачем, мають різну обробку або анодоване покриття.

Лінійка продукції від бренду Ossicolor також має необхідний вибір алюмінієвих цоколів будь-якої, найбільш затребуваної, висоти. У комплекті з ущільнювачем та захисною плівкою, цоколі доступні в широкому діапазоні анодованого та пофарбованого оздоблення.

Ще однією особливістю кухонних цоколів Ossicolor є Z образна форма та можливість встановити LED – підсвічування.

Обидва бренди постійно розвивають свій асортимент, щоб задовольнити потреби сучасного ринку.

Саме тому в нашому асортименті з'явилися нові продукти від цих компаній – алюмінієві цоколі заввишки 60 та 80 мм. Застосування їх у комплекті з кухонними опорами відповідної висоти дозволить ще раціональніше використовувати кожен сантиметр вашої кухні. Алюмінієві цоколі висотою 60 і 80 мм і аксесуари до них тепер доступні у продажу в алюмінієвих покриттях і чорний браш.

Компанія «Меблеві Технології» завжди допоможе вам підібрати якісну фурнітуру від відомих європейських брендів, що задовольнить будь-які ідеї дизайну. Великий вибір у складській програмі завжди доступний і в наявності

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти