Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Новини наших партнерів

Колекція Domus Classic є результатом глибокого попереднього вивчення класичних меблів. Шість моделей цієї колекції поєднують раціональність світлодіодних технологій з формами і дизайнами, натхненними традиційної класичної архітектурою і формами природи. Форми поєднуються з кольором і відтінками, натхненними найкоштовнішими і благородними металами, такими як золото, срібло і бронза. Тепер конфігурація 2.0 об'єднує новий і більш високопродуктивний SMD-світлодіодний кластер, який також доступний в сверхтекучем білому кольорі і оснащений роз'ємом Micro12.

Технічні дані
Електроживлення: 12 В постійного струму
Потужність: 3 Вт
Роз'єм: Micro12
Джерело світла: світлодіодний модуль SMD
Доступні світлі кольори: натуральний білий, теплий білий, супер теплий білий

HAMPTON 2.0 декорація складна і таємнича. Мотив, укладений всередині країв, натхненний деталями неокласичних меблів, типовою для будинків в Саутгемптоні і Іст-Хемптоні, в дальньому кінці Лонг-Айленда.

Класична обробка: старовинне золото, олово античне, коричневий, антична мідь
HYPNOSE 2.0 має надзвичайно простий декор, який грає зі спіральними лініями. Його форма робить його придатним для застосування в самих різних контекстах: від неокласичних кухонь до сучасних віталень.

Класична обробка: старовинне золото, олово античне, коричневий, позолочений, хромований
APSLEY 2.0 натхненний типовими архітектурними елементами класичних грузинських заміських будинків.

Класична обробка: старовинна бронза, позолота, графіт, хромований, сатиновий inox
ACANTHUS 2.0 натхненний типовими елементами класичної грецької та римської архітектури, а витончені листя аканта заможний декоратив.
Класична обробка: антикварне золото, антикварне срібло, антична бронза, східне срібло, позолота, хромований

AKOYA 2.0просте і елегантна прикраса, з бісером, обволікаючим його край, натхненне кращими перлинами Akoya, зібраними в Японії, але відомими своєю красою і досконалістю у всьому світі.

Класична обробка: старовинне золото, античний олов'яний стакан, антична бронза, коричневий, східний сріблястий, хромований, позолочений
PASSEPARTOUT 2.0 має надзвичайно простий декор, який відтворює послідовність пазів і рельєфів, світла і тіні. Його форма робить його придатним для застосування в самих різних контекстах: від класичних кухонь до сучасних віталень.
Класична обробка: антикварне золото, античний олов'яний стакан, антична бронза, коричневий, позолочений, хромований
ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти