Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Наші новини

Доводчики нового покоління розсувних систем TERNO

Шановні партнери

інформуємо Вас, що на складі МТ вже доступні розсувні системи від компанії TERNO, укомплектовані рідинними доводчиками нового покоління Fluid. В даний момент це системи Evolution, Classic, New Universal.

Fluid це найкраща якість ковзання, низький рівень функціонального шуму, надзвичайно легкі зусилля при відкритті або закритті дверей. Три різних патенту підтверджують; інноваційну концепцію конструкції доводчика. Fluid сумісний з усіма серіями відповідних застосовних напрямних з каталогу Terno Scorrevoli, для дверей від 50 до 120 кг.

Конструкційні особливості:

1. Подвійна поворотна пружина у верхній і нижній частині доводчика

Корпус доводчика безпосередньо з'єднаний з висувним візком і включає в себе гідравлічний поршень, який гальмує двері при її русі.

Таким чином, в обох напрямках рух буде дуже, плавним і легким, навіть при великій вазі двері (до 120 кг).

2. Зменшена мінімальна ширина дверей

При використанні доводчиків Fluid мінімально можлива ширина дверей зменшена приблизно на 100 мм з кожного боку, в порівнянні з попередніми поколіннями. Наприклад, в конфігурації двері з двома доводчиками, мінімальна ширина складе 740 мм, що на 200 мм менше, ніж у попередніх моделей, і немає необхідності використання спеціальних здвоєних механізмів.

3. Плавне і тихе ковзання

Ковзаючі ролики оснащені підшипниками великого розміру і запатентованими незалежними інерційними демпферами, розташованими збоку. Ці інерційні демпфери, вставлені між підшипниками і відповідної жорсткої опорою, дозволяють колесам ковзати рівномірно, спираючись на гусеницю, навіть в разі дефектів стінки або Неспіввісність установки самої гусениці. Ці інновації дозволяють знизити вібрацію під час руху, знизити функціональні шуми і забезпечити найкращу якість ковзання.

4. Естетичність і жорсткість конструкції

Доводчик закривається анодованим алюмінієвим профілем у формі літери «U». Цей екстрадований профіль діє як посилення всієї конструкції, уникаючи будь-якого типу згинання. Також завдяки U-образному профілю механічні компоненти естетично приховані.

5. Спрощення монтажу

Завдяки новій конструкції, габарити доводчика були зменшені, і тому його можна вставляти в профіль Terno Scorrevoli з нижньої сторони, що особливо спрощує монтаж в разі проектів з настінним монтажем з нішею для дверей.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти