Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Статті

Як підібрати меблеві ручки для кухні?

Меблями на кухні ми користуємось чи не найбільше протягом доби. Відповідно меблі на кухні мають бути максимально зручними, а меблеві ручки - це саме та деталь, яка забезпечує комфорт при відкриванні/закриванні шафок і шухляд.

Неодмінно ручки повинні відповідати стилю, в якому виконані меблі, але окрім цього є ще декілька критеріїв, на які варто звернути увагу:

✅ Комфорт:

Так як меблевими ручками на кухні ви будете користуватись найчастіше, вони повинні мати зручну форму, гарно лягати в долоню, повинні бути зручними для захвату навіть вологими пальцями.

✅Безпека:

На кухні ми рухаємось досить багато, інколи навіть швидко, тому варто уникати гострих кутів та елементів декору на ручках. Зазубрини і фрезерування будуть накопичувати бруд і це призведе до збільшення кількості різноманітних бактерій, тому кухонні ручки мають бути легкими у догляді.

✅Розмір:

Однакові корпусу доречно доповнювати ручками однакового розміру. Якщо ж корпуса відрізняються, то використання меблевих ручок різних за розміром, але в одному стилі, буде виглядати дуже лаконічно. Оптимальним рішенням для невеликої кухні використовувати ручки не великого розміру або врізні.

І все ж стиль кухні залишається найвагомішим фактором вибору меблевих ручок.

В лаконічних класичних кухнях гарно будуть виглядати ручки округлої форми з мінімалістичним дизайном. З дизайнерськими фасадами можна обрати ручки з металевими литими рослинними мотивами, керамічними вставками або кристалами.

Сучасні дизайни роблять акцент на практичність та мінімалізм. Зараз надзвичайно велика кількість варіацій від різноманітних ручок до технології відкривання push open . Популярним рішенням є ручка Gola, яка звільняє фасад від деталей і робить його максимально лаконічним. Серед ручок варто обирати прямі лінії, релінгові , врізні чи ручки-скоби. Для того аби не навантажувати фасад, є ще варіант профільних ручок, які монтуються на торець, а візуально ми бачимо мінімальну частину ручки. Проте кухні у стилі Лофт до практичності на перший план ставлять і брутальні форми та ручки в чорному матовому покритті, серед яких можна виокремити такі форми: ручки-мушлі, кільця та цільнометалеві скоби.


Дерев’яні ручки в колір фасаду або фарфорові ручки у ретро виконанні підійдуть для кухонь у стилі Кантрі.

Скандинавський стиль потребує уваги до матеріалу та покриття меблевих ручок. Простий і водночас оригінальний стиль доповнять ручки-ремені з шкіряних матеріалів, скоби в чорному та латунному покриттях.


Серед нашого асортименту, ви зможете підібрати меблеві ручки саме для вашої кухні.
Для замовлення звертайтесь до наших менеджерів за номером вказаним в контактах, або ж через "Зворотній зв’язок"

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти