Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Наші новини

Крайка ПВХ і ABS від Cleaf для ваших меблів

Компаня «Меблеві технології» забезпечуює крайкування плит МДФ і ДСП крайкою ПВХ і ABS від світового лідера у виробництві плит і крайки CLEAF. ПВХ крайка - цей матеріал схожий на стрічку, вузької форми. Крайка закриває торці та забезпечує захист краю меблів і надає акуратність зовнішнього вигляду.

Покупці при вибору матеріалу концентрують увагу на співвідношення ціни і якості, що цілком нормально. Крайка відносно недорога та включає в себе відмінну якість, кожен зможе дозволити собі вибір, який буде найкращим.

Матеріал полімер, забезпечений корисними особливостями:

— міцний та стійкий до різних деформацій (може підтримувати однакові розміри)
— стійкий до впливу хімікатів і ультрафіолету (тому края не швидко втратять свій зовнішній вигляд на мебелі).

Перераховані якості гарантують тривалий період використання меблів, зберігаючи первинне зовнішнє оформлення і витонченість. Крайка захищає меблі від вологи, завдяки цьому меблі не буде набухати і не втратить свій первинний вигляд.

Крім того, крайка дає значний ступінь екологічності меблів, що є важливим фактором гарного самопочуття і добробуту. ДСП в здебільшого використовують як основу, яка можливо, виділяє шкідливі пари. Однак, коли ви використовуєте крайку ПВХ зверху ДСП, це захист вашого будинку від формальдегідних викидів в повітря.

Характеристики крайки ПВХ і ABS від CLEAF

Тонкі крайки застосовуються для оброблення абсолютно всіх різновидів меблів, а широкі крайки від 23 мм до 45 мм і більше, застосовуються для покриттів всіх поверхонь фасаду меблів. Важливо заміряти розміри меблів і купити необхідний об'єм обрамлення.

Крайки ABS та ПВХ доступні в різноманітних кольорах, створювати з їх допомогою, унікальний і неповторний дизайн вашої меблі дуже легко. При виборі кольорового оздоблення, слід сконцентрувати увагу на контурі приміщення, щоб зберегти тіні і досягти максимум гармонійності, тим самим формуючи комфортну атмосферу. Будь-який шанувальник романів і ефектних речей зможе зупинити свій вибір на найбільш соковитих відтінках з абсолютно всієма забарвленнями веселки

При виборі кольорової крайки можете зв'язатися з дизайнером екстер'єру або переглянути спеціальні друковані видання про дизайн. Підбір виробника крайкового матеріалу — це серйозний аспект, тому що від нього залежить зовнішній вигляд меблів, а також функціональність і надійність підібраного матеріалу.


CLEAF - один з лідерів в цій області, виробник прославився своєю репутацією на вищому рівні і головне якістю продукції. У їхніх виробах поєднується злагодженість кольорової гами, стилю та естетичної краси.


Цікавить крайка? Зв'яжіться з менеджерами по телефону, що вказані на сторінці контактів, а також ви можете задати питання безпосередньо через форму «зворотній зв'язок»

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти