Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Новини наших партнерів

LED Точкові світильники - Domus Line

Асортимент світлодіодних точкових світильників Domus Line містить у собі інтегровані та поверхневі, круглі та квадратні, фіксовані та регульовані світильники з симетричною або асиметричною проекцією.

Значна частина моделей доступна в 3-х колірних температурах (люкс теплий білий, теплий світлий, натуральний білий), а завдяки першокласним світлодіодним кластерам гарантують рівномірну проекцію освітлення.


HOLL- це світлодіодний світильник з модульним джерелом світла по периметру, доступним у різних конфігураціях.

HOLL BH, призначений для установки в глухий паз, виділяється своєю круглою конструкцією, яка створює світловий ефект, при якому саме світло визначає форму світильника.

HOLL TH і HOLL TDM призначені для монтажу через отвір і для інтеграції (HOLL TDM) головного сенсорного диммера для вмикання і вимикання, а також керування яскравістю; у версії D-Motion ви також можете вибрати колірну температуру (2700 К або 4000 К). Кожна з моделей також доступна для поверхневого монтажу.

HOLL BH SP (без кришки), HOLL TH SP (з кришкою), HOLL TDM SP (з головним сенсорним диммером), усі доступні в конфігураціях зі статичним освітленням і D-Motion.


Сподобались LED точкові світильники? Повідомте про це менеджеру. Звертайтеся через "зворотній зв'язок" або дзвоніть за безкоштовним номером 0-800-304-404.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти