Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 42,95 грн

Євро*: 1€ = 42,95 грн

Наші новини

МТ сприяє підготовці фахівців з дизайну інтер’єру та меблів

Досвідчені фахівці компанії «Меблеві Технології» 4 жовтня 2023 року провели ознайомлювальну екскурсію для студентів IV курсу архітектурного факультету Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури (КНУБА).


Студенти, які навчаються за фахом «Дизайн інтер’єру та меблів», відвідали виробничий підрозділ компанії та шоу-рум в центральному офісі «Меблевих Технологій» за адресою вул. Кирилівська, 102.

Фахівці компанії представили низку готових дизайнерських рішень, реалізованих за допомогою меблевої фурнітури та плитних матеріалів з асортименту «МТ». Також звернули увагу відвідувачів на сучасне обладнання та організацію процесів власного виробництва.


Наприкінці заходу було підкреслено можливість проходження стажування для найбільш зацікавлених студентів з метою вдосконалення теоретичних знань на практиці.

Нагадаємо, що ВКФ «Меблеві Технології» в продовж довгого часу бере участь в процесі підготовки майбутніх фахівців в галузі дизайну та виробництва меблів. Під час стажування ми ділимось знаннями про технології, фурнітуру та плитні матеріали європейських виробників, що дають змогу втілити найсміливіші дизайнерські рішення.

Ми завжди раді поділитися знаннями та досвідом, запрошуємо майбутніх фахівців навчатися та розвиватися разом з нами!

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти