Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Наші новини

Новинки нашої складської програми - італійські лотки від компанії Belnet.

Ми раді представити Вам новинки нашої складської програми - лотки від італійської компанії Belnet.

BelApost – сучасні аксесуари які здатні організувати простір з елегантністю. Простий і вишуканий дизайн поєднується з шкірою і тканинами для обробки престижних шаф, вбиральні та вітальні.

Шкіра + антрацит

Горіх + антрацит

BelApost виконаний з елегантних і міцних матеріалів. Тепле відчуття дерева, точність і чіткість компактного ламінату, гладеньке тактильне відчуття Simil-Leather - роблять цю колекцію унікальною. Широкий асортимент тканин і шкіри доступний і може бути об'єднаний для створення унікальних колекцій аксесуарів для гардеробів, виконаних на вашу дизайну з нашим бездоганною якістю. Завдяки своїй модульній, можливі нескінченні комбінації.

Лотки для кухонь

BelNet - це інноваційна система кухонного обладнання, адаптована до гнучкості ваших потреб, щоб планувати їх практичним і функціональним способом, не відмовляючись від естетичної цінності дизайну. Універсальні короба з її речами є серцем системи BelNet. Його можна використовувати для організації ящиків і кухонних стільниць, і в той же час його можна використовувати під час приготування або укладати на стіл в якості багатофункціональної стежки.

Ключовими факторами цієї нової системи є простий, лінійний дизайн, краще використання простору, поєднання аксесуарів. Перепроектований простір відповідно до останніх тенденцій, з широким вибором простих у використанні модулів пам'яті, що забезпечують максимальну доступність і видимість всіх елементів. Це дозволяє швидко змінювати структуру елементів відповідно до змін у потребах в зберіганні.

З усіх питань звертайтеся до менеджерів МТ.
МТ – 20 років інновацій

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти