Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Наші новини

Новинки від компанії Effegibrevetti. Барні фіксатори та петлі

Пропонуємо вам новинки від компанії Effegibrevetti. Барні фіксатори і петлі.

MICROWINCH и MINIWINCH - це барні механізми для відкривання меблевих фасадів вниз, як для гладких фасадів, так і для рамкових фасадів і фасадів з фільонкою.
Ви можете відрегулювати кут відкриття і закриття дверей, а також силу дотяжки механізму. Дані механізми можна використовувати для фасадів висотою від 200 до 480 мм і вагою від 9 до 14 кг.
MICROWINCH і MINIWINCH може бути встановлений як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні для вузьких шаф.
Механізм симетричний і застосуємо як до правої, так і до лівої бокової панелі.
Корпуси виконані з ABS різних кольорів - білого, чорного, коричневого, сірого, матового нікелю, сріблястого полірованого і матового.

Механізм Winchмає таке ж призначення як і два попередніх механізми, з можливістю використання двері висотою від 200 до 480 мм, і навантаженням до 20 кг.
Корпуси виконані з полірованого алюмінієвого сплаву.

Купити механізми

IN-SIDE - шарнір для меблевих дверей, може встановлюватися на внутрішній бічній панелі з гвинтами, вставленими в отвори (накладної монтаж) або топиться в бічній панелі, виключаючи перешкоди всередині шафи (врізний монтаж).

Призначений для дверей товщиною від 18 до 40 мм, в двох симетричних варіантах для правого і лівого застосування. Він також регулюється в трьох вимірах - горизонтальному, вертикальному і нахилом.

Петля IN-SIDE доступна в нікельованій обробці. Заглушки виконані з полімеру різних кольорів - білого, чорного, коричневого та сірого. Відео.

ANKOR GT - це шарнір для меблевих фасадів, який встановлюється на дно шафи і просто просвердлюється. Петля Ankor GT призначена для дверей товщиною від 18 до 28 мм.

Він симетричний і застосуємо як на правій, так і на лівій стороні корпусу. Горизонтальні, вертикальні і похилі положення дверей регулюються. Петля ANKOR GT доступна в нікелюванню обробці.

Заглушка для петлі Ankor GT доступні в чотирьох кольорах: чорний, сірий, білий і коричневий.


Завантажити прайс лист

З усіх питань звертайтеся до менеджерів МТ.

МТ – 20 років іновацій

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти