Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Наші новини

Новинки складської програми - світильники Domus Line

Шановні друзі!

Вашій увазі пропонуємо новинки нашої складської програми світильники Domus Line

POLAR - це світильник, виконаний повністю з алюмінію завтовшки всього 4 мм. POLAR був розроблений для швидкого монтажу на поверхні і на стіні тільки двома саморізами. Це дозволяє приховати кабель живлення безпосередньо на задній поверхні стільниці без необхідності планування складних отворів в шафі.POLAR TW - це колекція світильників «superflat»,виготовлених повністю з алюмінію завтовшки всього 4 мм. POLAR TW об'єднує інноваційну технологію Tunable White, яка дозволяє налаштовувати незалежну підсвітку через кілька простих елементів управління. Діапазон температури світла варіюється від теплого білого до холодного білого.


LAB створений для вбудовування в посадковому місці шириною 12,3 мм і глибиною 13,5 мм. Його довжина може бути адаптована до ваших потреб - мінімум 600 мм і максимум 2500 мм. LAB рекомендується для горизонтального встановлення в шафах, гардеробних, книжкових полицях і настінних системах.Завдяки даному бортику висотою 6 мм, світло виходить спрямованим і не сліпить клієнта.APEX створений для вбудовування з використанням наскрізної фрези шириною 9 мм і глибиною 11 мм. Його довжина може бути адаптована до ваших потреб - мінімум 800 мм і максимум 2500 мм.
APEX призначений для горизонтальної встановлення під кухонними шафами, сервантами, полками, а також для вертикального встановлення в шафах і гардеробах.
Довжина стрічки:
  • 800 мм
  • 1200 мм
  • 2000 мм
  • 2500 мм
Покриття:
  • антрацит
  • нержавіюча сталь
  • алюміній


K-PAD -це поверхневий світильник для освітлення робочої зони. Світильники поділяються на K-PAD Master, який оснащений датчиком вмикання/вимкнення і K-PAD Slave, який встановлюється в один ланцюг з K-PAD Master і керується ним.K-PAD IR - це поверхневий світильник для освітлення шаф і верхніх кухонних моделей. Світильник обладнано IR (інфрачервоний датчик), який автоматично включає і вимикає світильник, коли двері відкриваються і закриваються.

З усіх питань зверніться до менеджерів МТ.

Перейти до придбання світильників

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти