Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Статті

Новий шов завдяки тонкоплівкової технології Glu Jet

Система HOLZ-HER Glu Jet

Видимі переваги гібридної технології в комбінації з останньою тонкоплівкової концепції HOLZ-HER виробляють клейовий механізм Glu Jet багатоцільовим рішенням для компаній різного масштабу. Реалізація нульового шва з використанням поліуретанового клею (то що дає можливість використовувати меблі в вогких кімнатах) - подібний висновок безумовний для покупців HOLZ-HER. Концепція Glu Jet з HOLZ-HER дозволяє без труднощів і з чудовою еластичністю вилучати найтонші клейові шви, жодним чином не поступаються індустріальним лазерним кромкам.

Перевага в зовнішньому виді для різного матеріалу, включаючи з сучасним дзеркальними кромки а також до кромок з повною деревини з досить неабияким поперечним розрізом, - велика кількість перспектив обладнання HOLZ-HER залишається чудовим. Встановіть вже зараз свої аспекти для тенденцій майбутнього дня.

Поліуретановий клей як звичайне рішення для висококласних виробників

Індустріальна спецтехнологія для маленьких майстерень - використовуючи концепцію Glu Jet фірми HOLZ-HER ви зможете масово застосовувати поліуретановий клей у власній продукції, таким же чином елементарно, як і етіленвінілацетатний суперклей. Потужні підстави для вас і ваших покупців:

  • Не вимагається допоміжної клейової підставки
  • Не вимагається дорога ємність з азотом
  • Надзвичайно велика стійкість шва завдяки високоміцному з'єднанню

Стійкість до великій температурі і воді, що означає високоякісні переваги для різних меблів

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти