Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Новини наших партнерів

Підйомний механізм від AVENTOS HK TOP

Компанія Blum подає вашій увазі новинку
підйомного механізму AVENTOS HK TOP

Завдяки компактним розмірам AVENTOS HK Top показує цілком унікальне рішення для не дуже великих корпусів. Однак при цьому, навантаження системи дозволяє експлуатувати його і з чималими фасадами.

За мінімалістичний дизайн

і розмір AVENTOS HK Top неодноразово визнаний гідним вищих нагород. Легкість і простота монтажу надають ще більшої гідності виробів Blum.Механізм AVENTOS HK Top, зроблений комфортніше різними видами монтажу. Дозволено підібрати варіант з попередньо встановленими євро гвинтами і штифтами або з саморізами і інтегрованим стандартом. Основна індивідуальність – два варіанта дають можливість встановити AVENTOS HK top симетрично ліворуч або праворуч. Незвичайний повно поворотний підйомний механізм виділяється звичайним для лінійки AVENTOS зручністю регулювання. Регулювання силового механізму виповнюється спереду в тому числі і при поставленій заглушці. Вбудований Розділювач кута відкривання гарантує безступінчасте регулювання. Крім того, в системі вбудована конструкція безпеки, яка заважає небажаному відкриванню важеля.

Габариты корпуса

Для корпусів заввишки від 205 до 600 мм і шириною до 1800 мм. З цим підйомником можна використовувати дерев'яні фасади, а також широкі і вузькі алюмінієві рамки. Завдяки EXPANDO T можна використовувати тонкі фасади від 8 мм. Система амортизації BLUMOTION забезпечує м'яке і безшумне закривання. Підйомні механізми можна також оснастити електричною системою відкривання SERVO-DRIVE – на всій кухні або окремий корпус. Фасади без ручок можна також обладнати механічною системою відкривання TIP-ON.

Технічна інструкція AVENTOS HK top.pdf

Система кріплення для тонких фасадів.pdf

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти