Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Наші новини

Продукція О.М.М .: приховані консольні полицьотримачі, вирівнювачі і профіль-ручка

Італійська компанія O.M.M. спеціалізується на розробці і виробництві різних продуктів, що дозволяють робити процес виготовлення, складання меблів більш технологічним, а її подальшу експлуатацію приємною. Компанія виготовляє вирівнювач фасадів, регульовані ніжки для шаф з функцією стяжки, полицьотримачі для меблів і прихованого монтажу, спеціальні стяжки.

Полицьотримачі для прихованого монтажу

Полицьотримачі прихованого монтажу поєднують в собі фіксуючу і естетичну функцію – вони надійно фіксують полку, але при цьому абсолютно непомітні і не вносять дисгармонію в інтер'єр. За допомогою невидимих кріплень можна прикрасити інтер'єр відкритими полицями, які ще називають “плавающими”. Приховані полицьотримачі дозволяють створити ілюзію, що полки ніби “висять” або “пливають” в повітрі.

Різновиди прихованих полицетримачів

Тримачі прихованого монтажу розрізняються способом кріплення до стіни. Залежно від своєї конструкції вони можуть:

  • вгвинчуватися безпосередньо в стіну;
  • пригвинчуватися за допомогою кріпильної планки.

Особливості монтажу прихованих полицетримачів

Приховані полицьотримачі встановлюються всередині полиць з деревини, ДСП або МДФ шляхом врізки в торець полки. Окремі полицьотримачі мають можливість 3D регулювання, що дозволяє встановити їх під потрібним нахилом по горизонталі після основного монтажу.

Встановлення прихованих полицетримачів вимагає певних навиків, так як для кріплення полиці таким методом в її торці необхідно вифрезерувана паз.

Товщина полки для прихованого кріплення повинна бути як мінімум 18 мм, більшість же прихованих полкодержателей розраховані на товщину полиці 20-25 мм.

Приховані консольні полицьотримачі

Вирівнювачі

Новинка! Вирівнювачі серії TN 403

Вирівнювачі серії TN 403 застосовуються для прихованого монтажу в порожнині дверей. Дані вирівнювачі зазвичай використовуються для порожніх дерев'яних панелей, рекомендуються для складання під шаром з шпони. Їх унікальний дизайн дозволяє повністю приховати вирівнювач шляхом встановлення його в двері під час виготовлення, а потім натягуючи його за допомогою шестигранного ключа у верхній або нижній частині дверей контролювати прогинання фасаду. Можна застосовувати також і для відновлення деформованих фасадів.

Мінімальна товщина панелі 18-20 мм, в залежності від товщини покриття (див. Схему). Вирівнювачі пропонуються в двох розмірах: 2300 мм и 2610 мм, также их можно подрезать max на 420 мм, что позволяет их использовать с огромным диапазоном размеров дверей.

Інструкція TN 403 (натисніть для завантажень)

Новинка! Профілю-ручки з вбудованими вирівнювачем для фасадів

Нова профіль-ручка італійської компанії OMM об'єднує в собі функціонал профіль-ручки і випрямляча фасаду. Це стильно, вигідно і дозволяє скоротити обсяг механічних робіт при виробництві.

Переваги:

  • доступ до регулювання з двох сторін;
  • італійський дизайн, виконаний в єдиному стилі з рамковими профілями;
  • можливість поєднувати в одній шафі двері з плити товщиною 18 мм і з різними декоративними варіаціями оформлення комбінованих фасадів, дзеркал, скла, ДСП.

Ручки-профіль для розсувних систем

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти