Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Статті

Рамковий профіль ANTE (Ossicolor) для фасаду

"Меблеві технології" представляють вам алюмінієвий профіль ANTE від італійської компанії OSSICOLOR

і чотири причини звернути на нього вашу увагу!


1️⃣ Використання стандартної фурнітури: ширина вертикального профілю дозволяє встановлювати петлі з чашкою d26 і 35 мм, і не ускладнювати себе пошуками спеціальних аксесуарів.

2️⃣ Простота в збірці і економія. Розмір горизонтального профілю дозволяє виготовити фасади 300, 400, 450, 500 і 600 мм завширшки і до 3000 мм висотою (довжина вертикального профілю 4,3 м). Для збірки рамки не потрібно ні спеціальної прирізки вертикального профілю під кутом 45°, ні додаткових з'єднувальних елементів. З'єднання вертикального і горизонтального профілів виконується за допомогою гвинтів, що економить час і здешевлює собівартість кінцевого продукту.

3️⃣ Легкість і практичність у використанні: профіль має приховану ручку, а його поверхня стійка до прояву відбитків пальців, що дуже важливо при подальшому обігу з меблями.

4️⃣ Широка область застосування. Модні покриття: чорний, нержавіюча сталь і графіт, використання скла або дзеркала 4 мм для наповнення, розміри профілів, відповідні меблевим стандартам, дозволяють використовувати ANTE для проектування кухонь, віталень, кабінетів, вітрин, торговельного устаткування і втілити найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Рамковий профіль ANTE є складською програмою МТ, і у вас і ваших клієнтів вже є можливість оцінити всі їхні переваги.


Більш детальну інформацію Ви можете отримати у нашого менеджера! Контакти для зв'язку

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти