Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Наші новини

Розсувна система Comfort від Terno Scorrevoli

Пильну увагу до клієнта, інновації та любов до функціональних рішень - це те, що завжди відрізняло на ринку італійську фабрику TERNO Scorrevoli.

Серед інноваційних продуктів компанії - система Comfort, яка стала якісною відповіддю на потреби сучасного меблевого ринку.

Безшумна та легка в експлуатації

- завдяки амортизаторам нового покоління FLUID, які, в порівнянні з традиційними системами, дозволяють системі плавно закриватися та плавно відкриватися без зусиль.

Естетична

- відповідно до останніх вимог ринку, амортизатори системи Comfort повністю приховані за направляючою.

Універсальна

- систему Comfort рекомендують для товщини дверей з плитного матеріалу до 22 мм, 25 мм, 28 мм, 33 мм або з використанням поздовжніх ручок від компанії Terno для товщин 19 мм і 25 мм, з навантаженням до 80 кг.

На складі підтримуємо комплектації системи Comfort для 2х та 3х дверних шаф

2-х дверна система Comfort включає в комплектацію 4 доводчики, що дозволяє всім дверям плавно зачинятися і відкриватися в обидва боки.

Система Comfort для 3-х дверей 6 доводчиків, і дозволяє дверям плавно закриватися як ліворуч, так і праворуч.

Правильну геометрію дверей та стабільну роботу системи Comfort забезпечать вирівнювачі, які ми рекомендуємо застосовувати як додаткову опцію.


Завдяки продуманій розсувній системі досягається надійність і довговічність придбаного виробуКупити розсувну систему Comfort, можна зателефонувавши на безкоштовний номер
по Україні 0 800 304 404 або через “зворотній зв'язок” для більш детальної консультації зв'яжіться особисто з менеджером.


ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти