Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 42,95 грн

Євро*: 1€ = 42,95 грн

ELLETIPI

В п'ятидесятих роках минулого століття на світовому ринку з'явилася тоді ще невелика компанія Elletipi. Почавши свій шлях з лиття пластмас, на сьогоднішній день вона є одним з лідерів у виробництві комплектуючих для кухонних меблів. Фурнітура Ellitipi підкуповує своєю якістю, практичністю, а також тим, що здатна ідеально доповнити практично будь-який інтер'єр. Ким би ви не були – шанувальником класики або новомодних віянь, ця продукція обов'язково приверне вашу увагу.
Команда креативних професіоналів постійно знаходиться в пошуку оригінальних рішень, щоб зробити свою продукцію ще більш актуальною і зручною у використанні. Фахівці, що працюють в Elletipi, цінують довіру своїх клієнтів і платять їм непідробною турботою. Розробляючи дизайн аксесуарів для кухні, вони співпрацюють і з представниками інших фірм, зокрема з архітектором компанії Lineaguida Джузеппе Мінколеллі. Досвід, намагання, а також, безсумнівно, талант і щира турбота про клієнтів дозволяють створювати фурнітуру високого класу.

Проблема вільного простору особливо актуальна для кухонних приміщень. Кожному з нас хотілося б заощадити час, витрачений на стояння біля плити, і присвятити його відпочинку, спілкування з близькими. Чим раціональніше ви розпорядитеся простором вашої кухні, ніж зручніше будуть розташовані незамінні в господарстві речі, тим менше часу займе процес приготування їжі.
Ми пропонуємо вашій увазі карго і лотки Elletipi –на перший погляд незначні, але насправді незамінні дрібниці, створені для того, щоб зробити ваше життя комфортнішим.

Обладнавши свою кухню карго Elletipi, ви відразу ж оціните переваги даного товару. Ця висувна корзина – просто знахідка для будь-якої господині. Тепер необхідні речі будуть завжди під рукою, не займаючи при цьому багато місця. Зручність у використанні і довговічність не залишать сумнівів в тому, що це чудове придбання.

Лотки Elletipi також стануть маленькою, але важливою деталлю, що забезпечує вам і вашим домочадцям додатковий комфорт. Столові прибори більше не будуть валятися в безладді в кухонному ящику – для кожного з них передбачено індивідуальний відсік. Також ви зможете придбати вставку для паперу та фольги. Різноманітність форм і матеріалів виробів дозволить вам вибрати аксесуар, який ідеально підійде саме для вашої кухні.
каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете якісні та практичні речі, які, до того ж, приємно порадують вас своїми цінами. З метою економії вашого часу, ми також пропонуємо швидку доставку в усі міста України.


Сайт постачальника

Каталог товару

контакти