Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 41,15 грн

Євро*: 1€ = 41,15 грн

HAFELE

HAFELE - міжнародне підприємство

фаворит по виготовленню меблевої та столярної фурнітури. Німецьке підприємство володіє службовим офісом в шести континентах, проте головний офіс в Європі. Унікальність продукту орієнтують вдосконалюватися і підкорювати перевагу в цілому над суперництвом на ринку.

У період 90-а років компанія освоїла шлях від незначного магазину в продажах та кріплення, виробництва до найбільшого міжнародного зростання компанії. У нинішній період до складу холдингу входять тридцять сім дочірніх компаній, які здійснюють доставку фурнітури у всілякі куточки світу. Основний офіс фамільної швабській компанії, заснованого ще в 1923-их роках, знаходиться в Нагольді. Управління концерну перебуває в фамільних руках 3-ох поколінь. Приблизно 3000 співробітників нараховує компанія по світу.

Hafele - Україна

Німецький концерн HAFELE CmbH&Co.KG – «Хефеле Україна» започаткувала свою діяльність в 2009 році. Міцна логістика, потужна німецька особливість і систематичне сприяння покупців - гарантує успіх фірми на нашому ринку. Центр логістики присутній у Львові, а також основний офіс компанії. Близько 13-ти років в Україні функціонувало лише представництво.

«Здобуваємо найкращі рішення»

Даний вислів чітко відображає зобов'язання, що HAFELE пропонує своїм покупцям.

Широкий асортимент товару у всіх без винятку важливих виробах для виробництва меблів. Продукція, що виготовляється продукція під брендом, готові вироби, різняться продуманістю, практичністю, істотною функціональністю, ідеальною якістю виконання, а так само унікальним дизайнерським рішенням. Багато року регулярно видається і оновлюються варіанти каталогів, з числа яких найбільш помітну роль охоплює Der Grosse HAFELE (величезний каталог Хефеле), каталог має майже 2000 сторінок. Каталог містить новинки фурнітурної техніки, але крім цього і технічну інформацію про продукцію.


Сайт постачальника

контакти