Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

INOXA

Компанія заснована в 1998 році, розташована в місті Польверіджі, в провінції Анкона, компанія INOXA доповнює обстановку кухні рішеннями, які поєднують оптимальне використання простору, практичність, і функціональність, не відмовляючись при цьому від приємного зовнішнього вигляду і задоволення, яке може дати сучасний витончений дизайн.

Дизайнерські рішення народжуються з потреб клієнтів і завдяки інтуїції компанії INOXA, яка з готовністю користується будь-якою можливістю розширити свій досвід і напрацювання в галузі сталевих прутів, експериментуючи і виготовляючи для клієнта найбільш інноваційні прототипи.

Координовані лінії аксесуарів компанії INOXA зі сталевих прутів, залізних хромованих прутів і пластмаси виготовляються з усією проектувальною і конструкторською суворістю, перевтілюючись звичайні предмети в інноваційні, прості, максимально функціональні рішення, виконані з використанням самих топових технологій і майстерним оздобленням.

Позитивні результати досягнуті не тільки в Італії, але також і за кордоном: На сьогоднішній день компанія INOXA працює у Франції, Іспанії, Україні, Великобританії, Єгипті, Російській Федерації та в усіх країнах Східної Європи в цілому.

Метою на найближче майбутнє є задоволення потреб клієнтів і закріплення своєї позиції на італійському і міжнародному ринках.

Асортимент компанії:
- Сушки для посуду для верхніх і нижніх корпусів
- Карго
- Висувні корзини та механізми


Сайт постачальника

контакти