Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 39,60 грн

Євро*: 1€ = 39,60 грн

KRONO SYSTEM


Krono System srl - молода і динамічна компанія, яка виробляє комплектуючі для дизайнерських меблів.

Компанія відкрилася в 2006 році командою фахівців з більш ніж 30-ти річним стажем роботи в Eurocomponenti Spa. Розташована компанія в Мансуе, в самому центрі району 'marca gioiosa', який знаходиться між Тревізо і Порденоне.

Місія компанії полягає в створенні супер-глянцевого і екологічно чистого продукту, який може бути використаний для створення унікальної обробки, складної або неможливої для виробництва існуючими на ринку рішеннями.

Вибираючи маршрут досліджень, інновацій та якість послуг, Krono System націлює свою продукцію на середньовисокі сегмент на ринку якісної і дизайнерських меблів.

Компанія працює з престижними і відомими італійськими та міжнародними брендами, для яких виробляє компоненти з акрилової поверхнею, використовуючи екструзію ABS + Pmma зі спеціальною товщиною 1,4 мм. Супер глянцевий або супер матовий типи покриттів, є екологічно чистими, завдяки чому можуть надалі перероблятися.

Основними замовниками компанії є виробники кухонь, віталень, ванних кімнат, спалень, внутрішніх дверей і різних покриттів. Сучасні рішення відповідають тенденціям ринку і вимогам до продукту з особливою і незвичайною обробкою, але в той же час конкурентоспроможного.

Весь цикл виробництва відбувається на власній території компанії Krono System: найсучасніше обладнання і використання ноу-хау гарантують високі стандарти якості та обслуговування.
Одним із прикладів цього є невеликий радіус постформінг, який дозволяє усунути всі видимі недоліки, характерні для звичайного кромкування.
Особлива обробка акрилу перед введенням його в виробництво вигідно відрізняє його від конкурентних продуктів структурою поверхні, стійкої до подряпин, глянсовістю і незвичайною довговічністю, що забезпечує постійний ефект дзеркального відображення.

Вибрати компанію Krono System означає швидке виконання замовлень, можливість замовлення великими і малими партіями і гарантоване отримання товару в зазначений термін.
Krono System - це не просто виробник напів-готових частин для меблевого сектора, а скоріше лабораторія, постійно розробляє нові рішення, як технічні, так і естетичні, спрямовані на те, щоб надихати жителів світу меблів і дизайну.

Основна продукція:
- Глянцеві і матові акрилові плити
- Панелі Blaks
- Комплексний шпон Facestone
- Акриловий постформінг


Сайт постачальника

контакти