Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,00 грн

Євро*: 1€ = 40,00 грн

МТ Україна

ООО "МТ Україна" –це виробнича компанія надає послуги з виготовлення меблевих деталей і обробці штучного акрилового каменю. Ми готові запропонувати фізичним і юридичним особам послуги з обробки таких матеріалів як ЛДСП, МДФ, ДВП, Фанера, Пластик і ін., виготовлення меблевих деталей, а також супутніх елементів згідно розмірами і кресленнями замовників.

"МТ Украина" - це сучасний виробничий комплекс, споряджений високотехнологічним професійним комплектом австрійського обладнання:


Розпил здійснюється на високоточному пиляльному центрі, який дозволяє отримувати деталі з рівним чітким краєм і точної діагоналлю.
Кромкооблицювальні верстати – забезпечують нанесення кромки ПВХ на прямолінійні і радіусні деталі з обов'язковою попередньою прифуговкою, що робить клейовий шов набагато тонше і витонченіше.


Вертикальна і горизонтальна присадка, фрезерування, виготовлення внутрішніх і зовнішніх радіусів, скосів, складних кутів – це завдання нашого оброблювального центру з ЧПУ.

МТ Україна" - це зразок високої якості обслуговування, інноваційних ідей і постійної уваги до своїх клієнтів, ми прагнемо створити умови, в яких будь-який виробник меблів, будь то фабрика або домашній майстер, з нашою допомогою змогли б знайти і впровадити всі необхідні рішення для створення меблевої конструкції.

Для наших клієнтів передбачені системи знижок, а також індивідуальний підхід і спеціальні ціни для постійних клієнтів.

За усіма додатковими питаннями Ви можете звертатись:

за телефонами: (044)369-31-89;

e-mail: pf10@mt.ua.

Наші менеджери нададуть Вам докладні відповіді на всі Ваші питання.


контакти