Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

TRIAL

Компанія TRIAL була заснована в 1964 році. Її спеціалізація – виробництво алюмінієвих профілів. Завдяки своїй легкості, пластичності і широкому вибору обробки і квітів використання алюмінію стає все більш і більш популярним в меблевій індустрії.

Основна мета працівників компанії – допомагати клієнтам, завдяки технічним відділами відділам досліджень і розробок, створювати спеціальні нові продукти з використанням існуючих або ексклюзивних профілів.

Сучасне обладнання для екструзії алюмінієвих профілів і для реалізації нових форм, сучасні робочі станції заводу і широкі можливості оксідаціонного/фарбувального заводу дозволяють виробляти весь внутрішній цикл виробництва, від сировини до кінцевого продукту.

Впродовж багатьох десятиліть компанія TRIAL співпрацює з найбільшими національними і міжнародними компаніями в області меблів.

Всі профіля виготовляються на обладнанні фабрики по анодній обробці, яка знаходиться в Муджу (Мілан). Завод з переробки дає можливість отримати шляхом забарвлення «втручання» електролітичної обробки анодованих профілів в розчині сірчаної кислоти і шляхом забарвлення електроцветном розчині солей олова. Таким чином, можна отримати індивідуальні кольору з різними відтінками: від сталі, титану, бронзи, коричневого до чорного.


Сайт постачальника

Каталог товару

контакти