Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,00 грн

Євро*: 1€ = 40,00 грн

Villa Verde

«Ось воно і настало, це всіма довгоочікуване літо! Використовуйте цей час, адже воно так швидкоплинно! Життя вирвалася в сад, намагаючись прихопити з собою всі атрибути комфорту і затишку.

Ох, літо ... з теплими днями, які стали довшими, з повільно згасаючими вечорами, з природою такого ніжного зеленого кольору, з квітами запаморочливого аромату і з запаморочливим повітрям ... обживати заміський будинок, відкриваємо вікна, виносимо садові меблі, скатертини, гарний посуд і прилади. Настає сезон барбекю, сімейних свят, сніданків на траві і все це – привід для оформлення двору.

Сад став повноправною територією-люкс. На тлі хвиль самшиту, синіх меконопсис і декоративних злаків неможливо уявити старі вербові крісла і бетонні лавки. Потрібна настільки ж модна садові меблі. І її більш ніж достатньо. Нові пластики і композити, алюміній з захисним напиленням, тканини зі спеціальними просоченнями перетворили сад в виставку досягнень сучасних технологій. Нові явища в області форми – круглі лежанки діаметром під два метри. В саду місця багато!

Про що б не мріялося – про розслабляючий шезлонг, ефектному наборі обідніх меблів, елегантної квіткової вази або високотехнологічному барбекю – у «Villa Verde» є все.

Ви ніколи не замислювалися, чому людям так потрібні сади і чому вони неодмінно хочуть возитися з ними самі? Працюючи в саду, ми перемагаємо хаос – в тому числі і в собі. І взагалі, чим більше ми копаємося в саду, тим менше ми копаємося в собі. Сад, на відміну від будинку, навіть самого прекрасного –це щось живе. Саду потрібна турбота, потрібно тепло, він залежить від нас, як дитина.

Коли ми створювали цей проект, ми неодноразово ставили питанням, чи буде це цікаво тим людям, у кого саду немає? І прийшли до висновку, що буде. Тому що про свій маленький рай мріє кожен!»

- З любов'ю, Ваша Villa Verde


Головний офіс:
м. Київ, вул. Фрунзе, 102 (нова назва вулиці Кирилівська)
Тел/факс: (044) 492-30-20 (багатоканальний)
Тел.: +38 (068) 330-27-30
web: http://www.villaverde.ua
е-mail: artichoke@mt.ua


контакти