Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Новини наших партнерів

Колекція D-Motion - система керування освітленням

Колекція D-Motion це інтелектуальна мережа, яка дозволяє забезпечити потрібну кількість світла, використовується для контролю яскравості та білого тону простим торканням.


Ці два параметри об'єднуються для управління джерелами світла відповідно до добового циркадного ритму, беручи до уваги конкретні умови навколишнього середовища, в яких вони встановлені, і, звичайно ж, очікування користувача, починаючи від високих температур вранці і закінчуючи прохолоднішими рівнями та нейтральними значеннями . вдень та прохолодніше увечері низький рівень тепла.

Створіть освітлення з системою D-Motion за 4 кроки

#1 Виберіть свій D-Motion джерело світла

В усіх світильниках D-Motion використовується спеціальна світлодіодна технологія, яка керується багатофункціональними системами, використовується для вибору та управління рівнем природного освітлення.

#2 Оберіть систему живлення.

Якщо у світильника вже є система керування (D-Motion датчик), ви можете використати будь-який стандартний блок живлення 24Vdc. В іншому випадку, використовуйте багатофункціональне джерело живлення D-Motion X-DRIVER.#3 Виберіть систему керування

Світильники D-Motion без комплексної системи керування мають бути з'єднані із зовнішньою. Пристрої D-Motion використовуються для вибору колірної температури та світлового потоку як у стандартному, так і в індивідуальному режимі
#4 Виберіть параметри світла, які задовольнять ваші вимоги

З системою освітлення D-Motion ви можете вибрати правильне поєднання денного та штучного освітлення за допомогою лише кількох простих елементів керування. Керуйте кольором і яскравістю в залежності від вашої активності або оточуючих вас людей.
Дізнайтесь усі подробиці domusline.com/d-motion

або зв'яжіться з нашим менеджером для більш детальної консультації.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти