Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Новини наших партнерів

Конфігуратор корпусів з новими доступними функціями від Blum

Ключове сприяння, без винятку на всіх стадіях діяльність – від проекту аж до надання інформації для виробництва.

Випробуваний часом програмний продукт DYNAPLAN який використовували в проектуванні, наші партнери створили інноваційний додаток "Конфігуратор корпусів від Blum". Скориставшись даним додатком є можливість проектувати цілісний корпус онлайн абсолютно безкоштовно, без інсталяції додатка на комп'ютер з доступною актуальною інформацією впродовж всього користування.
Скориставшись кількома клацанням мишки зможете вибрати перевірену на зіткнення фурнітуру BLUM, з гарантією на розробку виключно необхідних змін, які допустимо здійснити на практиці, а після через обраного дилера ви зможете замовити товар онлайн. Конкретизований підсумок проектування значно спростить виробництво меблів.

SERVO-DRIVE для шухляд

Тепер із технологією SERVO-DRIVE можна спроектувати не тільки підіймальні механізми, а й шухляди. У звичний спосіб проектуйте висувні системи та системи напрямних, а потім обирайте технологію руху SERVO-DRIVE.


Зміна ширини корпусу з фурнітурою.

У розділі "Основні параметри" можна змінити ширину корпусу і зазори вліво/вправо - а заміна фурнітури відбудеться автоматично.
Висота корисного простору

Із новою функцією "Висота корисного простору" Ви можете вказувати індивідуальні параметри.

Асиметричні двостулкові фасади

Бажаєте спроектувати асиметричні фасади? Це можна зробити в розділі "Проектування фасаду"

Є бажання перейти з DYNAPLAN на Конфігуратор корпусів? просто відкрийте Конфігуратор корпусів на порталі електронних сервісів та користуйтесь з задоволенням.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти