Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Наші новини

Кухонні аксесуари BelNet - увага до дрібниць

Засновник продуктової лінійки BelNet, італійська компанія Furnital,

спеціалізується на аксесуарах і компонентах для меблів, безперервно дивувати новаторським дизайном і незвичними поєднаннями матеріалів. Furnital пропонує гарні і функціональні рішення для оснащення будь-яких меблів: від кухні - до спальні, від вітальні - до ванної кімнати.

Продукція BelNet – це система кухонних аксесуарів для зручної організації простору шухляд і кухонних стільниць. Її особливість полягає в використанні безліч універсальних вставок (модулів), які можна з'єднувати в різних комбінаціях і легко переміщувати в залежності від зміни потреб зберігання продуктів.

Основний матеріал коробів – алюміній, в трьох варіантах фінішної обробки.

Основний матеріал вставних модулів - компакт-ламінат. Це міцний матеріал, простий у догляді, має високу гігієнічність, має антибактеріальні властивості і нейтрально переносить контакт з харчовими продуктами. Стійкий до подряпин і агресивному середовищі (вода, пар, побутова хімія та інше). Застосування шпону на деяких моделях з компакт-ламінату дає можливість додаткових комбінацій. Так само представлені модулі з високоякісної сталі в темних оздобленнях.

За допомогою продуктів BelNet ви можете не тільки ідеально розташувати кухонне приладдя відповідне саме до ваших потреб, але також зробити це красиво і функціонально!


ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти