Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 41,15 грн

Євро*: 1€ = 41,15 грн

Наші новини

Кухонні лотки для столових приладів від Agoform

Хто не мріяв про ідеальний порядок в кухонних шухлядах?

Гарантувати порядок неймовірно легко, якщо укомплектувати кухонні шухляди спеціальними лотками. Безліч моделей, кольорів і конфігурацій дозволяє вам створити порядок і якісно організувати простір як низьких шухлядах для столових приладів, так і в високих шухлядах для каструль і тарілок.

«Мебелеві технології» пропонують корисні аксесуари серед великої кількості рішень для внутрішньої організації шухляд, німецька компанія AGOFORM протягом десятиліть є одним з лідерів європейського ринку.

Серія товарів AGOFORM постійно вдосконалюється з точки зору їх функцій і дизайну.

Сучасні тенденції і нові завдання в області виробництва призводять до появи постійних інновацій. Ось і сьогодні, ми пропонуємо підтримувати порядок в ваших шухлядах завдяки новому продукту від AGOFORM - кухонним лоткам модного чорного кольору!

Перевага лотків для столових приборів досить незначні, але дуже важливі.

— Створені з еко пластику без домішок токсичних речовин
— Зручне розміщення столових приборів
— Ємність легка в догляді, можливість мити в посудомийній машині, завдяки заокругленим пластиковим кутам запобігає скупченню бруду, тим самим спрощує очищення
— Чорний колір добре поєднується з іншими матеріалами кухні
— Ідеально відповідають дизайну і розмірам шухляд з комплектуючих BLUM.


При оформленні замовлення через корзину зверніть увагу на моделі підібрані для фасадів, шириною 400, 450 і 600 мм, при глибині 500 мм. Лотки AGOFORM мають два варіанти матового покриття: Kristall (клітка) і Globe (дрібний рубчик).


"One Kitchen - One Design" (одна кухня — один дизайн) поступово завойовує все більше житлових просторів, і разом — це вимога AGOFORM на продовження улюбленого кухонного стилю в організації інтер'єру.


Купити лотки для столових приладів в кухонні шухляди, можете звернутися до наших менеджерів! або через "Зворотній зв'язок"

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти