Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Новини наших партнерів

LED PROFILES COLLECTION 2018


Колекція профілів світлодіодів об'єднує в одному каталозі всі лінійні світильники для втопленої і поверхневої установки із симетричною і асиметричною проекцією світлового променя з датчиками наближення, інфрачервоними датчиками і сенсорними перемикачами, вбудованими в пристрої.

Є версії з 120, 180 і 240 світлодіодами/метрами, які, крім забезпечення високих показників освітленості, скасовують точковий ефект діодів.

APEX H7 HI -це світлодіодний профіль, призначений для втопленого встановлення в наскрізній фрезерованій канавці завглибшки 7 мм. Він ідеально підходить для вертикальної установки з боків шаф і кухонних комор.
THEA - це світлодіодний профіль з асиметричною проекцією світлового променя, призначений для поверхневого монтажу під шафою і з'єднання стіни. Доступний у версії SHE з 180 світлодіодами/м.
FLOW - це модульний світлодіодний профіль з вбудованим джерелом живлення, який може бути безпосередньо підключений до мережі. Він призначений для установки під шафою і проти стіни. FLOW оснащений асиметричним світловим проекційним екраном.
FLEXYLED SE H4 - це гнучкий світлодіодний профіль, що випромінює світло в сторону. Він спеціально розроблений для втопленої установки в канавці шириною всього 4 мм.

Завантажити каталог

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти