Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Новини наших партнерів

New LED spotlights collection 2018

Колекція світлодіодних прожекторів Domus Line об'єднує в одному каталозі всі поглиблені і поверхневі пристрої, круглі і квадратні, фіксовані та регульовані, із симетричною і асиметричною проекцією. Більшість моделей доступні в трьох кольорах температурах і інтегрують систему Plug & Play (запатентовану Domus Line). У деяких є інноваційна технологія світлодіодів LGP, яка гарантує рівномірний проекційний промінь без точкового ефекту.


LGP LED TECHNOLOGY
ATOM, HARRY і SALLY об'єднують світлодіодний модуль з дифузором LPG (Light Guide Plate), який гарантує рівномірну світлопрозорість і високу передачу кольору. Це рішення дозволяє нам проектувати світлодіодні пристрої з дуже малими габаритами; HARRY і SALLY мають товщину всього 7 мм, а ATOM - отвір для втопленою установки всього 8 мм.
PLUG & PLAY SYSTEM
Більшість світлодіодних прожекторів Domus Line об'єднує інноваційну систему Plug & Play (запатентована). Завдяки цьому винаходу шнур живлення ORBIT, QUADRUM, SMALLY XS, SMALLY, CUBIT, CUBIT XL, DATE 2.0 може бути легко від'єднаний від центру уваги, навіть якщо він вже встановлений в меблях.

НАТУРАЛЬНЫЙ, ТЕПЛО И
SUPER WARM WHITE
Багато моделей цього каталогу доступні в трьох колірних температурах: натуральний білий (4000 K), теплий білий (3000 K), а також супер теплий білий (2700 K), що ідеально підходить для будь-якого виду застосування як в сучасній, так і в традиційних меблів.
ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти