Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Євро*: 1€ = 39,55 грн

Наші новини

Новинки на нашому складі! Італійські профільні ручки для розсувних дверей!

У нашому асортименті з'явилися алюмінієві ручки - профілю для розсувних дверей компанії Terno Scorrevoli (Італія).

Новинка була представлена у жовтні на Міжнародній виставці комплектуючих та аксесуарів для меблевої промисловості SICAM 2021, яка проходила в місті Порденоні.

Компанія «Меблеві технології», що організувала цього року спільну з партнерами виробниками меблів поїздку на виставку SICAM-2021, мала можливість познайомитися з новинками асортименту від Terno Scorrevoli. Одну з яких ми раді представити Вам в Україні.

Профіль-ручка від компанії «Terno Scorrevoli» поєднує в собі технологічність, стиль та функціональність, що дуже важливо у сучасному меблевому дизайні.

Профільна ручка використовується для розсувних дверей у шафах із системою Comfort, може застосовуватися для товщини фасадів 18 мм, 19 мм та 25 мм. У профільних ручках для фасадів товщиною 25 мм є паз, який можна використовувати для встановлення скла та дзеркала, що дає більше можливостей щодо застосування матеріалів у якості фасадів для втілення креативних дизайнерських ідей.

Довжина ручки - профіль 2800 мм, яка укомплектована щіткою - пильник висотою 7 мм, що забезпечує не потрапляння пилу всередину шафи, а так само приховує зазор між дверима.

У складській програмі МТ дані профільні ручки представлені в чорному матовому кольорі (15 NS), а також доступні на замовлення покриття: алюміній анодований матовий (02 AS) і сірий фарбований (23 GR).

Купити профільні ручки Terno Scorrevoli (Італія) за найвигіднішими цінами, ви можете у нашому інтернет-магазині замовити онлайн через «зворотній зв'язок» або звертайтесь до наших менеджерів за безкоштовним номером 0 800 304 404 (дзвінки безкоштовні по Україні)

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти