Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Євро*: 1€ = 43,45 грн

Новини наших партнерів

Новинки складської програми від датського партнера Furnipart

А ви знали? Що навіть незначна дрібниця в дизайні меблевих ручок додасть скандинавський стиль вашим меблям.
Раді представити новинки ручок для меблів з металу в нашому асортименті, які розроблені з кращими дизайнерами Данії і до дадуть максимальний функціоналізм в сучасному інтер'єрі.

Ручка накладна BLAZE 2

Blaze називають "профільною ручкою" в чорному браш, яка виготовлена з алюмінієвої екструзії і встановлюється на верхній поверхні двері. Видима сторона ручки лінійна, незначна накидка між верхньою і похилою поверхнею дозволяє вловити світло.

Ручка скоба STATION

Простий і елегантний. Іноді ручка, в кольорі чорний браш, практично проектує себе сама. У цьому випадку вся форма і функції об'єднуються в гармонійне ціле.

Ручка врізна в торець TRIM

Незважаючи на те, що оздоблення знаходиться попереду, вона тягнеться від краю до краю. Тонкий алюмінієвий край видно навіть тоді, коли шухляда відкрита або зачинена, надаючи додаткових деталей до дизайну.


Ручка скоба LOOP

Ручка "петля" має правильну форму, не вимагаючи декору, що створює суворий і чистий вид на різних фасадах.

Ручка-кнопка DOME

Ручка м'яка і приємна ви бачите тонкий контур овалу на зворотному боці дизайну. Це зустріч між м'якими формами природи і жорсткої геометрією.

В наявності на складі!

Якщо ви ще не використовували меблеві ручки від Furnipat - запрошуємо ознайомитися з цінами і характеристиками всіх позицій в нашому інтернет-магазині.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти