Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 42,95 грн

Євро*: 1€ = 42,95 грн

Наші новини

Sous Chef Нова лінійка аксесуарів для кухні

Новинка складської програми МТ - лінійка продуктів під назвою Sous-Chef,

 розроблена італійською компанією Gollinucci в співпраці зі своїм арт-директором Андреа Федерічі. Нова колекція має широкий вибір моделей, оздоблювальних матеріалів та додаткових елементів. Особливе значення надається використанню просторих та елегантних лотків з пластмаси, оскільки вони є особливістю всієї лінії Sous-Chef.

Компоненти можуть бути виготовлені з дерева або металу.

Різні моделі висувних карго з кошиками, що мають можливість зніматися, розроблені для оснащення корпусів від 150 до 600 мм та можуть бути адаптовані як до простих дверцят, так і до висувних систем Blum.

Колекція вже стала володарем чотирьох престижних міжнародних нагород, включаючи #ifdesignaward #germandesignaward #idadesignawards #interzumaward.

Аксесуари Sous-Chef, з їх унікальним та стильним дизайном, створені, щоб краще організувати простір сучасної кухні. Посуд та продукти тепер можуть бути розміщені всередині шафи так, щоб залишатися доступними і завжди бути під рукою під час приготування їжі. Асортимент аксесуарів Sous-Chef можна адаптувати до всіх існуючих кухонних конфігурацій та модулів.

Вже зовсім скоро цей продукт можна буде побачити в шоу-румі МТ.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти