Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Новини наших партнерів

SYSTEMA та IO переможці Archiproducts Design Awards 2022

Domus Line з гордістю повідомляє, що цього року два різні продукти отримали престижну нагороду Archiproducts Design Awards 2022: SYSTEMA у категорії «Системи, компоненти та матеріали» та IO у категорії «Ванна кімната».

Обидва ці продукти є результатом співпраці компанії з відомими дизайнерами та компаніями, що дозволило надати цим світильникам нові функції та характерні стилі.


                                                                                 


 SYSTEM

 аксесуар для внутрішнього освітлення 

 дизайн Андреа Федерічі
SYSTEMA — це не просто простий профіль, а система освітлення, яка долає традиційні межі між світильником і меблевим аксесуаром, створюючи колекцію внутрішнього освітлення, яка поєднує функціональність і креативність.

SYSTEMA складається з єдиного лінійного профілю, поєднаного з двома джерелами світла, які можна застосувати до будь-якої поверхні. Він може мати багато конфігурацій, наприклад полицю, для кожного простору в будинку, або його можна налаштувати за допомогою ряду аксесуарів, розроблених спеціально для кухні.

детально


 IO

 аксесуар для ванної кімнати
 дизайн Нунція Понсілло


IO, творіння дизайнера Нунції Понсілло та створене у співпраці з Даміано Латіні, — це функціональне, елегантне рішення для ванної кімнати, яке можна повністю налаштувати, ідеальне для дому та для стилю Horeca.

Всю структуру IO покращує система освітлення D-Motion, яка дозволяє вибирати колірну температуру (2700 K або 4000 K) усіх джерел світла, вбудованих у дзеркало та профілі. Інноваційна система встановлення горизонтальних профілів дозволяє фіксувати їх на бажаній висоті. З іншого боку, полиці та інші аксесуари кріпляться без гвинтів.

детально


Archiproducts Design Awards — це міжнародний конкурс дизайну, організований веб-порталом Archiproducts, метою якого є визнання, винагорода та відзначення передового досвіду в дизайні в широкому діапазоні категорій. З більш ніж 3500 зареєстрованими компаніями та найбільшою спільнотою архітекторів і дизайнерів Archiproducts є онлайн-довідковою точкою для понад 3,7 мільйонів професіоналів і ентузіастів дизайну в усьому світі.

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти