Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 42,95 грн

Євро*: 1€ = 42,95 грн

PAMAR

Фабрика PAMAR spa, була заснована в 1955 році в містечку Renato на півночі від Мілана, якому було призначено стати одним з найбільш високорозвинених секторів в області різьблення по металу і виробництву комплектуючих для меблів з металу.

PAMAR є втіленням проекту Анжело Редаеллі. Підприємець вперше виступає з ініціатівявляется втіленням проекту Анжело Редаеллі. Підприємець вперше виступає з ініціативою створення невеликої фірми з виготовлення ручок для меблів, яка незабаром розвивається і набуває розмірів і значимість в масштабі промислового виробництва. Успіх не змушує себе довго чекати; після розширення виробництва в Італі створення невеликої фірми з виготовлення ручок для меблів, яка незабаром розвивається і набуває розмірів і значимість в масштабі промислового виробництва. Успіх не змушує себе довго чекати; після розширення виробництва в Італії, PAMAR виходить на новий щабель міжнародного співробітництва, головним чином, завдяки сприянню дітей підприємця Фабіо, Марко і Сільвії.

Дизайн і Престиж
Постійний пошук і готовність піти на експеримент – відмінна риса Pamar. Було прийнято принципово нове рішення вибрати дизайн в якості основного напрямку розвитку. Переломний момент настав у 90-х роках, коли PAMAR починає використовувати абсолютно новий підхід в області дизайну ручок, створюючи все нові і оригінальні вироби, в яких проявляється індивідуальність проектувальників і дизайнерів, таких основним віянням моди.

Виробництво
Всі стадії виробництва здійснюються на території 2 фабрик в Ренато. Розвитку фабрики сприяє не тільки обсяг виробленої продукції, але також спосіб її виготовлення: передові установки; сучасні технології; повний контроль всіх фаз виробництва. Динамічно розвиваюча фабрика, здатна задовольнити будь-які запити ринку, сприяє поширенню фрази “Made in Italy” по всьому світу. Завдяки високій виробничій здатності і гнучкості, PAMAR має репутацію фабрики, визнаної на міжнародному рівні як одна з кращих марок з виробництва ручок і аксесуарів для меблів. Фабрика поставляє товари і надає послуги: починаючи від розвитку проектів і закінчуючи серійним випуском продукції.

Якість

Для PAMAR якість – це постійний контроль на всіх виробничих ділянках. Після фарбування і гальванічної обробки проводиться тест на опірність до впливу розчинниками, до механічних впливів, а також перевіряється рівномірність фарбування. Кожен готовий продукт проходить жорсткий контроль якості, як автоматичний, так і ручний, тим самим, гарантуючи сталість кольору і форм.


Сайт постачальника

контакти