Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Євро*: 1€ = 40,10 грн

Наші новини

Система від Hawa з модернізованими доводчиками, вже на складі!

Hawa Concepta легко реалізувати - зручно використовувати.

Пропонуємо вашій увазі легкий і безшумний механізм з плавним закриванням, що дозволить усунути можливо останнє джерело шуму.


Інтегрований в приховану петлю механізм плавного закривання дає можливість системам Hawa Concepta та Hawa Folding Concepta закриватися без створення додаткового шуму.

Hawa Concepta славиться своєю гнучкістю в комбінуванні і збірці. Дана можливість дозволяє створювати неймовірну і дивну конструкцію, системи в висоту кімнати з передніми панелями від двох і більше дверей з розкриваючими дверима на 90° обертання, а також з додатковим зміщенням в нішу як одні розсувні двері (Hawa Concepta) або пара дверей (Hawa Folding Concepta).

Приміщення можна перетворити і створити вишукане рішення для зберігання предметів як в комерційних так і в приватній обстановці акцентуються ще великою зручністю в експлуатації і численними інтер'єрними рішеннями.


Елегантність, комфорт та органічність, саме цими слова можна описати новинку від Hawa Concepta.


Що б спростити вибір і прийняти рішення виробник пропонує інструменти планування Hawa Concepta за посиланням тут, гди ви можете вибрати Hawa Concepta або HAWA Folding Concepta з м'яким механізмом закриття і без нього.


Є питання? Звертайтеся, через "зворотній зв'язок" або телефонуйте за номерами вказаними в контактах.


ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПРО НОВИНИ ПЕРШИМ
Підписуйтесь на розсилку!
контакти